

TECHNICAL DATA

LEFT FINISH STRIP
| Broad | Long | Depth | Material |
| 4.2 cm | 270 cm | 1.2 cm | Polystyrene |
PANEL
| Broad | Long | Depth | Material |
| 12.2 cm | 270 cm | 1.2 cm | Polystyrene |
RIGHT FINISH STRIP
| Broad | Long | Depth | Material |
| 2.6 cm | 270 cm | 1.2 cm | Polystyrene |
DARU SERIES OAK GOLD / OAK GOLD LEFT PA4892 Termination
DUVAL SERIES OAK CRAFT-BLACK LEFT END PA4882
The original price was: €30.23.16,90€The current price is: €16.90. VAT included
DARU SERIES BLACK-BLACK LEFT Termination PA4894
Dimensions 4.2 x 270 cm
Abrasion resistance
Impermeability
Easy installation
Organic product
Wooden structure
Lightweight material
Soundproofing properties
Three-dimensional character panels
Only 20 left available
| Application | Decoration |
|---|---|
| Broad | 4.2 cm |
| Long | 270 cm |
| Depth | 1.2 cm |
| Material | Polystyrene |
| Color | Black |
| Treatment | Impermeability |
| Use | Inside |
| Installation method | Adhesive |
Select at least 2 products
to compare
Ratings
There are no reviews yet