

TECHNICAL DATA

LEFT FINISH STRIP
| Broad | Long | Depth | Material |
| 4.5 cm | 270 cm | 1.9 cm | Polystyrene |
PANEL
| Broad | Long | Depth | Material |
| 12.7 cm | 270 cm | 1.9 cm | Polystyrene |
RIGHT FINISH STRIP
| Broad | Long | Depth | Material |
| 2.8 cm | 270 cm | 1.9 cm | Polystyrene |
MARTEL SERIES NATURAL OAK/BK LEFT FINISH PA5592
Acoustic panel MARTEL OAK NATURAL/WHITE PA5587
The original price was: €33.27.19,02€The current price is: €19.02. VAT included
MARTEL SERIES OAK NATURAL BLACK RIGHT PA5591
Dimensions 2.8 x 270 cm
Abrasion resistance
Impermeability
Easy installation
Organic product
Wooden structure
Lightweight material
Soundproofing properties
Three-dimensional character panels
| Application | Decoration |
|---|---|
| Broad | 2.8 cm |
| Long | 270 cm |
| Depth | 1.9 cm |
| Material | Polystyrene |
| Color | Brown, Black |
| Treatment | Impermeability |
| Use | Inside |
| Installation method | Adhesive |
Select at least 2 products
to compare
Ratings
There are no reviews yet