DUVAL SERIES OAK CRAFT-BLACK RIGHT END PA4881
DUVAL SERIES OAK GOLD BLACK RIGHT FINISH PA4868
DUVAL SILVER-BLACK SERIES RIGHT TERMINATION PA4883
The original price was: €29.23.15,84€The current price is: €15.84. VAT included
DUVAL SILVER-BLACK SERIES RIGHT TERMINATION PA4883
Dimensions 2.6 x 270 cm
Abrasion resistance
Impermeability
Easy installation
Organic product
Wooden structure
Lightweight material
Soundproofing properties
Three-dimensional character panels
There are stocks available
⚠️ Up to 90% off decorative panels from the MAR collection ⚠️
1
Days
:
5
Hours
:
16
Mins.
:
11
Segs.
Less than 100 units left!
Additional information
| Application | Decoration |
|---|---|
| Broad | 2.6 cm |
| Long | 270 cm |
| Depth | 1.2 cm |
| Material | Polystyrene |
| Color | Silver |
| Treatment | Impermeability |
| Use | Inside |
| Installation method | Adhesive |
Add a review
We are not currently accepting new reviews.
Questions and answers
Ask a question
There are no questions yet









Ratings
There are no reviews yet